Самостійна робота студентів як джерело професійної підготовки кадрів

Важливим для професійної освіти є навчити студента опановувати професійну термінологію, оперувати спеціальною термінологією, аргументовано висловлювати власну думку, аналізувати факти, опанувати та вміти вести дискусію. В зв’язку з цим, значення набуває самостійна робота з додатковими джерелами, що забезпечує можливість зіставлення матеріалу, узагальнення, порівняння, аналізу, класифікації.
Крупіца І. В. Самостійна робота студентів як джерело професійної підготовки кадрів / І. В. Крупіца // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали 49-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 11–13 квіт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. Б. В. Єгоров та ін. – Одеса, 2018. – С. 210–211. – Бібліогр.: 4 назв.
професійна освіта, технологія модульного навчання, самостійна робота студента, процес навчання