OpenDOAR OpenDOAR - це загальнодоступний глобальний каталог академічних сховищ з відкритим доступом. Він дозволяє ідентифікувати, переглядати і шукати репозиторії на основі ряду функцій, таких як місце розташування, програмне забезпечення або тип матеріалу.
ROAR Мета ROAR - сприяти розвитку відкритого доступу, надаючи своєчасну інформацію про зростання і статусі репозиторіїв в усьому світі. Відкритий доступ до досліджень максимізує доступ до досліджень і тим самим впливає на результати досліджень, роблячи дослідження більш продуктивними і ефективними.
Duraspace Спільнота DuraSpace служить живим ідеями та інноваціями, спрямованими на спільне виконання потреб наукової екосистеми, яка з'єднує нас усіх. Наша глобальна спільнота сприяє розвитку DSpace, Fedora та VIVO. У той же час абоненти DuraSpace Services допомагають створювати найкращі практики для надання високоякісного обслуговування клієнтів.
ROAMAP Реєстр мандатів та політик репозиторію відкритого доступу (ROARMAP) - це міжнародний реєстр, який шукає доступ, який розширює мандати та політику відкритого доступу, прийняті університетами, науково-дослідними установами та дослідниками-спонсорами, які потребують або вимагають від своїх дослідників відкритого доступу до своїх рецензентів випуск дослідницької статті шляхом розміщення його в сховищі відкритого доступу.
DORA Декларація про оцінку досліджень (DORA) визнає необхідність удосконалення способів оцінювання результатів наукових досліджень. Декларація була розроблена в 2012 році під час щорічної зустрічі Американського товариства клітинної біології в Сан-Франциско. Це стало всесвітньою ініціативою, що охоплює всі наукові дисципліни та всіх ключових зацікавлених сторін, включаючи фундаторів, видавців, професійних товариств, установ та дослідників. Ми заохочуємо всіх осіб та організацій, які зацікавлені у розробці та просуванні кращих практик в галузі оцінки наукових досліджень, підписати DORA.