Дестинація як важлива складова регіонального розвитку туризму

Ескіз недоступний
Особливе місце при розробці планів розвитку регіональних туристичних дестинацій повинно займати застосування програмно-цільового методу управління, який орієнтований на досягнення кінцевого результату в логіці поетапної дії: формування цілей, розробку адекватної виконуючої програми та реалізації управляючої програми. Типи дестинацій класифікують за різними ознаками — за масштабом: туристський регіон, країна, адміністративно-територіальна одиниця країни, туристичний об’єкт; — за видом туризму: екологічна, сільська, зелена, пізнавальна, освітня, культурологічна, воєнна тощо.
Кобринчук Д. І. Дестинація як важлива складова регіонального розвитку туризму / Д. І. Комбринчук; наук. кер. І. Б. Дидів // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 280-282. – Бібліогр.: 5 назв.
інноваційні технології, туризм, туристичні дестинації, туристський регіон