Розробка програмного комплексу обміну інформацією клієнта з банком

ОНТУ, кафедра комп'ютерної інженерії
Розробляємая клієнт-серверна система призначена для обміну інформацією між клієнтами і банком, зокрема обміну платіжними документами, виписками, валютними заявками. Метою розробки є поліпшення якості обміну платіжними документами - підвищення достовірності інформації, досягнутої за рахунок використання єдиної бази даних, а також зручність і мобільність користування, зокрема відсутність необхідності установки на комп'ютері клієнта додаткового програмного забезпечення, що дозволяє клієнтам обмінюватися інформацією з банком звідусіль, де є інтернет і комп'ютер. Об'єктом проектування можна вважати процес обслуговування клієнтів, а предметом проектування - програмний засіб, що дозволяє автоматизувати процес обслуговування клієнтів. У проекті проаналізовані існуючі аналогічні системи, і розроблені власні методи розв'язання задачі обміну інформацією за допомогою Інтернету. Перспективність і актуальність тематики, пов'язаної з розробкою даного програмного засобу, підтверджується тим, що 24 травня 2012 Верховна Рада України прийняла в другому читанні Закони про розвиток індустрії програмної продукції. Йдеться про законопроекти, які регулюють проведення так званого економічного експерименту для створення сприятливих умов роботи IT - індустрії.
банк, документ, рахунок, клієнт, система, сервер, виписка, кореспондент, доступ, модель, інформація, субд, управління, особовий, валюта, сума, зв'язок, інтернет, створення, використання