Проєкт пересувної станції вуглекислоти з місткістю резервуару 5 куб. м

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра холодильних установок і кондиціювання повітря
" Об'єкт проєктування: Пересувна станція вуглекислоти з місткістю резервуару 5 м3. Заправник забезпечує централізовану доставку рідкого двоокису вуглецю дрібним споживачам (з потребою СО2 не більше 80 т/рік) і дозволяє ліквідовувати нерентабельні перевезення рідкого двоокису вуглецю у балонах. Впровадження заправника дозволяє підприємству-постачальникові забезпечити відразу декілька підприємств-споживачів рідким двоокисом вуглецю шляхом заправки балонів безпосередньо у споживача. Установка складається з окремих вузлів, сполучених між собою технологічними трубопроводами і електричними кабелями. Обслуговування установки, в основному робиться зовні з боку лівого борту, де розташований щит управління. Для забезпечення заданої кількості рідкого двоокису вуглецю, що перевозиться, в якості транспортної місткості застосований резервуар ізотермічний, в якому вбудовані два колектори для підняття тиску. Для заповнення балонів застосований поршневий насос. Для очищення рідкого двоокису вуглецю від домішок застосований фільтр. В дипломній роботі також освітлені питання цивільного захисту, охорони праці та економічні питання. обсяг 76 с., 15 іл., 12 таб., 9 літ. "
"ТЕМПЕРАТУРА, ТИСК, РЕЗЕРВУАР, ПОРШНЕВИЙ НАСОС, ТРУБОПРОВОДИ, ВУГЛЕКИСЛОТА."