Аналіз полімерних упаковок для технології Sous Viede

На даний час дуже гостро стоїть питання про забезпечення належної якості харчових продуктів. Важливи є контроль не лише в момент потрапляння продуктів у тару, а й слід не менше уваги приділити вимогам щодо тари та пакувальних матеріалів. Для вирішення проблеми забезпечення належної якості пакувальних матеріалів необхідно враховувати всі фактори, які будь-яким чином можуть впливати на характеристики харчових продуктів: механічна міцність на розрив, прокол і стирання, хімічна стійкість, витримування низьких і високих температур, зварюваність, непроникність або вибіркова проникність до газів, прозорість. Доцільним є вивчення полімерів та їх властивостей.
Андріянова А. І. Аналіз полімерних упаковок для технології Sous Viede / А.І. Андріянова, О. Д’ячук ; наук. кер. О. В. Дишкантюк // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності : зб. тез доп. VI Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених з міжнар. участю, Одеса, 26 берез. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 71–74. – Бібліогр.: 5 назв.
аналіз полімерних упаковок, технологія Sous Viede