На сьогодні існує необхідність інформатизації освітніх програм підготовки з метою використання останніх досягнень науки. Це приводить до потреби створення електронного підтримуючого середовища навчання. Електронне навчання (англ. e-learning) – система навчання за допомогою інформаційних, електронних технологій.
Агеєва, І.М. Вдосконалення самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Стратегічне управління підприємствами галузі» / І.М. Агеєва, Є.М. Коренман, Ю.В. Дьяченко // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 12-13. – Бібліогр.: 1 назв.
самостійна робота студентів, вивчення дисципліни, електронне навчання, е-learning, якість навчання