Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра технології переробки зерна
Представлений дипломний проект на тему: «Будівництво зерноочисного відділення борошномельного заводу з використанням комбінованих машин» виконано у рамках кафедрального комплексного дипломного проекту «Будівництво борошномельного заводу м. Чорноморськ». У запроектованій технологічній схемі зерноочисного відділення борошномельного заводу встановлено наступне основне технологічне обладнання: комбінатори МТКВ, трієрна група (А9-УТК-6, А9-УТО-6), оббивні машини (Р3-БГО-6, Р3-БГО-8), ентолейтор Р3-БЕЗ, аспіратор Р3-БАБ, машини для зволоження зерна (А1-БШУ-2, А1-БШУ-1), сучасні розвантажувачі та ін. Партії зерна, що надходять на зернопереробні підприємства, складаються не тільки з зерна основної культури, а й включають зерна інших культур, а також насіння бур'янів, мінеральну, органічну і інші домішки. За допомогою комбінатора та трієрної групи, яка включає куколе- та вівсюговідбірник) з зернової маси виділяється основна частина домішок. В процесі роботи було проведено техніко-економічне обґрунтування реконструкції та визначені основні техніко- Дипломний проект складається із розрахунково-пояснювальної записки, що включає в себе 7 розділів у кількості 91 сторінки та 7 листів графічного матеріалу: технологічна схема зерноочисного відділення, плани поверхів, поперечний та повздовжній перерізи.
борошномельний завод, зерноочисне відділення, очистка та підготовка зерна до помелу, комбіновані машини, якість зерна