Проектування локальної мережі з бездисковими робочими станціями

ОНТУ, кафедра комп'ютерної інженерії
Дипломна робота на тему «Проектування локальної мережі з бездисковими робочими станціями» досліджує можливості та переваги використання бездискових систем на базі LTSP (Linux Terminal Server Project). У роботі розглядаються основні принципи роботи LTSP та бездискових систем, їх структура та функціональні можливості. В рамках роботи проведено аналіз існуючих рішень бездискових систем на базі LTSP та порівняння їх із традиційними дисковими системами. Оцінено економічні та технічні аспекти використання бездискових систем, у тому числі зручність управління та масштабування. Також у роботі описаний процес розробки та реалізації бездискової системи на базі LTSP, включаючи вибір та налаштування необхідного обладнання та програм. Проведено тести системи на продуктивність та надійність. Результати дослідження показують, що бездискові системи на базі LTSP можуть бути ефективним та економічно вигідним рішенням для організацій, які хочуть спростити управління та забезпечити високу продуктивність робочих станцій за низької вартості обслуговування.
LTSP, бездискові робочи станції