Розробка веб-ресурсу для популяризації та продажу кави в мережі інтернет

Відомо, що кава – напій здоров'я. Головна речовина кави – кофеїн. Він є збудником систем організму: покращує роботу мозку, прискорює роботу серця, стимулює діяльність жовчного міхура. Кавова культура в Україні протягом останніх п’яти років стає все популярнішою: відкривають нові заклади, українці мають змогу дегустувати напої з різних куточків світу та вивчати досвід із різних країн з обсмажування зерен.
Паровик А. С. Розробка веб-ресурсу для популяризації та продажу кави в мережі інтернет / А. С. Паровик; наук. кер. Ю. К. Корнієнко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді: зб. матеріалів XV Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнародною участю, Одеса 6-8 жовт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 303-305.
веб-ресурс, кофеїн, кавова культура