Формування бізнес-моделі підприємства ТОВ «ГРІНЛАЙН ХІМІЯ»

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Актуальність дослідження. Починаючи з 90- х років минулого століття в економічній теорії почата розробка питань формування бізнес-моделей компаній - корисного інструмента, використання якого дозволяє перевести проблематику інтелектуального капіталу з теоретичної сфери в область практичного застосування для цілей підвищення конкурентоспроможності й стійкості компаній. У загальному випадку бізнес- модель логічно описує, яким образом організація створює, здобуває й поставляє клієнтам вартість - економічну, соціальну й інші її форми. Бізнес-модель - це найбільш адекватний спосіб візуалізації сукупності категорій клієнтського й організаційного капіталу компанії, тому що її основними компонентами, як правило, є: споживчі сегменти; ціннісні пропозиції; канали збуту; взаємини із клієнтами; потоки вступу доходів; ключові ресурси; ключові види діяльності; ключові партнери; структура витрат. Кожна компанія має свою власну унікальну бізнесо-модель. Бізнес-Моделювання - тенденція, яка захопила розуми підприємців, керівників, учених і консультантів. Хтось бачить у цьому явище бізнес- моди, хтось - спосіб перетворення існуючого бізнесу. Багато керівників займаються пошуком ""успішної, прибуткової"" моделі, намагаються розібратися в тому, як з ""поганий"" бізнес- моделі зробити ""гарну"". Об’єкт дослідження – система бізнес-процесів ,як складових формування бізнес-моделі підприємства . Предмет – способи та методи формування бізнес-моделі підприємстваТОВ «Грінлайн хімія» Мета роботи: дослідити основні аспекти формування бізнес-моделі підприємства та сформувати рекомендації щодо впрвадження інструментів її удосконалення . Наукова новизна наведеної роботи полягає в узагальнені та систематизації зарубіжних підходів до побудови бізнес-моделей проектів, що можуть бути використаними у вітчизняній практиці. Зручність, універсальність, простота сприйняття - це ті причини, за якими від словесних описів в бізнес-сфері все більше переходять до бізнес-моделювання. А застосування готових мов дозволяє працювати з моделями швидко, уникати помилок, і також без проблем вносити будь-які зміни.
бізнес модель, бізнес моделювання, формування бізнес-моделі, підприємство
Зібрання