Завданням предмету “OC Unix” є ознайомлення студентів з архітектурою, принципами та особливостями роботи в операційній системі Unix. В курсі лабораторних робіт з цього предмету студенти на практичних завданнях закріплюють теоретичні знання і вчаться розв’язувати типові задачі, які виникають при експлуатації Unix систем.
Сіренко, О.І. Використання завдань сертифікаційних іспитів в курсі лабораторних робіт з предмету «ОC UNIX» / О.І. Сіренко // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 142 - 143.
OC Unix, курс лабораторних робіт, навчальний процес