Розробка інноваційної стратегії ТОВ «Фабрика Смаку»

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Кваліфікаційна робота містить 106 сторінок, 17 таблиць, 6 рисунків, 8 формул, 3 додатки. Перелік посилань нараховує 62 найменування. Метою роботи є розробка інноваційної стратегії підприємства, удосконалення роботи підприємства за рахунок впровадження інноваційних проектів, а саме розробки нового виду меню та впровадження альтернативної технології приготування їжі. Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в сфері інноваційного розвитку громадського харчування. У процесі досліджень застосовувались: системний підхід, методи економічного і статистичного аналізу, групування, графічне моделювання організаційних структур, експертної оцінки, метод PEST-аналізу та SWOT-аналізу. Результати дослідження, викладені в дипломній роботі на здобуття ступеня бакалавра , дозволяють дійти висновків: розроблені заходи сприятимуть підвищенню інноваційного потенціалу підприємства, покращать фінансові показники діяльності, ТОВ «Фабрика Смаку» було визнано можливість практичного застосування в майбутньому пропозицій щодо підвищення рівня інноваційного забезпечення.
підприємства громадського харчування, стратегія підприємства, удосконалення роботи підприємства, інноваційний проект, меню, альтернативні технології приготування
Зібрання