Створення попиту на продукцію бару. Роль бармена в барі

Якщо бар не працює належним чином з точки зору функціональності – неважливо, наскільки він прекрасний, він ніколи не буде успішним. Однак на первинні емоції відвіду вача і його бажання повернутися до закладу впливають давно відомі методи залучення клієнтів. Хороший дизайн інтер’єру може зробити для ресторану не менше, ніж хороша їжа і напої, які в ньому подаються. Покращення іміджу бару, створення у відвідувачів відповідного настрою, підвищення рівня привабливості закладу для гостей міста шляхом втілення в його внутрішньому інтер’єрі сучасних та інноваційних рішень із застосуванням різноманітних прийомів креативного оформлення, освітлення та забарвлення-все впливає на його популярність серед відвідувачів.
Бороденкова Є. О. Створення попиту на продукцію бару. Роль бармена в барі. / Є. О. Бороденкова, Н. О. Коваленко // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 182-185. – Бібліогр.: 6 назв.
барна справа, напої