Інформаційні технології та здоровий спосіб життя

З розвитком інформаційних технологій слідкувати за різними показниками свого здоров'я стає здебільш зручніше та приємніше. Вже існує безліч засобів, які в цьому допомагають: фітнес трекери, розумні годинники, ваги, кросівки, велосипеди та безліч інших розумних гаджетів.
Скалій, Д. О. Інформаційні технології та здоровий спосіб життя / Д. О. Скалій ; наук. кер. О. В. Ольшевська // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 333–334 : рис.
здоровий спосіб життя, інформаційні технології, smart годинники, розумні годинники, фітнес трекери