Ескіз недоступний
Розробка винного туру передбачає організацію екскурсій до місцевих виноробень, що дозволить відвідувачам познайомитись з процесом виробництва вина та зразками місцевих сортів винограду. Для забезпечення сталого розвитку туризму в регіоні необхідно враховувати та дотримуватись принципів екологічної стійкості, зокрема, зменшення впливу на навколишнє середовище. Для забезпечення якості винного туру необхідно встановити високі стандарти обслуговування, забезпечити професійний рівень гідів та організаторів туру. Організація різноманітних заходів та розваг, таких як дегустації вин та національної кухні, концерти місцевих виконавців та інші заходи, допоможуть зробити відвідування регіону більш цікавим та розважальним. Успіх проєкту залежатиме від комплексного підходу до розробки та просування винного туру, зокрема, від розробки відповідного іміджу та брендингу, побудови ефективної системи продажу туру та його просування в соціальних мережах та на інших медіа-платформах.
Ігнатенко Т. С. Розробка та просування авторського винного туру до Петропавльвської ОТГ на засадах сталого розвитку / Т. С. Ігнатенко; наук. кер. Н. А. Добрянська // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 279-280. – Бібліогр.: 1 назв.
винний тур, Петропавлівська ОТГ, екскурсії, обслуговування, дегустації вин, національна кухня, винна культура