Концепція розвитку туристичної дестинації Коблево

Ескіз недоступний
Миколаївська область має багату природну та культурну спадщину, в ній добре збереглися багато старовинних будівель та історичних пам’яток. Однак, незважаючи на її величезні природні, історико-культурні та соціально-економічні ресурси, пляжний відпочинок на курорті Коблево все ще залишається найпопулярнішим видом туризму. Коблево – невелике курортне селище, яке знаходиться на березі Чорного моря, майже на кордоні Миколаївської та Одеської областей. На курорті розташовано близько 60 пансіонатів і баз відпочинку з різним ступенем зручностей – це понад 170 варіантів житла .
Паскар П. Ю. Концепція розвитку туристичної дестинації Коблево / П. Ю. Паскар; наук. кер. І. С. Калмикова // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 285-287. – Бібліогр.: 2 назв.
туристична дестинація, Коблево, культурна спадщина, історичні пам’ятки, курортна зона, виноробня «Коблево»