Однією з найбільших галузей світової економіки, що активно розвивається є індустрія гостинності. Оскільки одним із пріоритетних напрямків розвитку України обрано туристичний бізнес, спостерігаються високі темпи розвитку готельно-ресторанної сфери в країні, складна ситуація на ринку праці загострює проблему якісної підготовки кадрів.
Дишкантюк, О.В. Інноваційні підходи в організації ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Готельно-ресторанна справа» / О.В. Дишкантюк, С.Є. Саламатіна // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 28-29.
Всеукраїнська студентська олімпіада, організація студентської олімпіади, професійна підготовка студентів