Бондаренко М. О.
Підручник містить тематичний словниковий матеріал до найбільш уживаної лексики в житті кожної людини і основний граматичний матеріал української мови. Лексичний матеріал підібрано за принципом смислової єдності й об'єднано в групи. Тексти підібрані так, щоб поповнити необхідний запас лексики для іноземців. Підручник розрахований на роботу з викладачем, хоч може бути використаним для самостійної роботи.
Віват, Г. І. Вивчаємо українську. Розмовний та початковий граматичний курс української мови для іноземних студентів та аспірантів, що навчаються в вишах України : підручник / Г. І. Віват, О. В. Гриньків. — Навч. вид. — Одеса : Бондаренко М. О., 2020. — 166 с. : іл. худож. Г. І. Віват.
українська мова, лексика, граматика