Підвищення конкурентоспроможності послуг ТОВ «Посейдон груп»

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра маркетингу, підприємництва і торгівлі
"АНОТАЦІЯ до кваліфікаційної роботи СВО «магістр» студента Клауса Івана Олександровича, виконаної в Одеському національному технологічному університеті. Магістерська робота на тему «Підвищення конкурентоспроможності послуг ТОВ «Посейдон груп» складається зі вступу, трьох розділів, висновків та пропозицій та списку використаних джерел. Загальний обсяг роботи становить 99 сторінок, з них 87 сторінок основного тексту. Робота містить 7 рисунків, 27 таблиць, список використаних джерел, який складається із 42 найменувань. Метою магістерської роботи є визначення шляхів підвищення конкурентоспроможності послуг ТОВ «Посейдон груп». Методи наукового дослідження: абстрактно-логічний, порівняння і графічне представлення результатів. Крім того, для аналізу маркетингового середовища підприємства використані метод РЕSТEL-аналізу та SWOT- аналізу, оцінка конкурентоспроможності послуг підприємства здійснена за допомогою експертного методу. Наукова новизна одержаних результатів полягає у запропонованій системі показників оцінки конкурентоспроможності логістичних послуг підприємства та напрямів підвищення їх конкурентоспроможності. Практична значущість кваліфікаційної роботи полягає в полягає в тому, що всі надані рекомендації з підвищення конкурентоспроможності логістичних послуг адаптовані під сучасні обставини та умови господарювання. "
конкурентоспроможність послуг, конкурентне середовище, логістичні послуги, транспортно-експедиційні послуги, інтернет речей, якість логістичних послуг
Зібрання