Система навчання студентів вищих учбових закладів України, яка функціонує в сьогодні, стикається з безліччю труднощів і не може повною мірою допомогти вирішенню багатьох сучасних проблем у справі підвищення рівня фахової підготовки. В зв'язку з цим важливим елементом активного навчання і підвищення рівня підготовки студентів стає організація і проведення занять з використанням ділових ігор.
Басюркіна, Н.Й. Роль ділових ігор при вивченні дисципліни «Агропромислові формування в системі продовольчої безпеки» / Н.Й. Басюркіна // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 170.
ділові ігри, вивчення дисципліни, вищі навчальні заклади, навчання студентів