В умовах впровадження інноваційних технологій на підприємствах зернопереробної промисловості, застосування найсучаснішого обладнання з високим рівнем автоматизації загострюються питання теоретичної та практичної підготовки студентів до виконання реальних курсових, дипломних проектів.
Браженко, В.Є. Вдосконалення методичної основи підготовки студентів до курсового, дипломного проектування / В.Є. Браженко, Т.В. Бордун, Л.Я Донець // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 21-23.
курсове проектування, дипломне проектування, підготовка студентів