Контроль та дотримання норм вмісту синтетичних барвників в харчових продуктах покладено на виробника. Тому розробка способів ідентифікації і визначення синтетичних барвників в продуктах харчування залишається однією з актуальних тем, для вирішення якої можна використати метод спектрофотометрія.
Протасюк Є. В. Спектрофотометричне визначення бінарних сумішей барвникв Е110 і Е124 у газованих напоях методами Mean Centering та Ratio Difference / Є. В. Протасюк ; наук. кер. Л. П. Сидорова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 264–266 : рис.
бінарні суміші барвників, барвники, Mean Centering, Ratio Difference, спектрофотометр