Моделювання термодинамічних характеристик процесу розширення газу в детандері кріогенної установки

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра кріогенної техніки
"Дипломна робота присвячена дослідженню особливостей процесів розширення газів в детандерах кріогенних установок. Зокрема це стосується загально прийнятого на практиці поняття ексергетичного ККД детандера. В роботі доведено, що це поняття відображає не ексергетичний баланс розглянутої машини, штучний показник, що застосовується для розрахунків процесів у детандері. В роботі створені блок-схеми алгоритмів розрахунків розширень газу и детандері. Вони вирізняються різними постановками задач. У звичайному детандері визначеною вузловою точкою е стан газу на вході в детандер, а гелієвого детандера – на виході з нього. Ця різниця суттєво змінює алгоритми розрахунків. Розглянуте програмне забезпечення, яке створено на кафедрі кріогенної техніки, що застосовується для моделювання процесів розширення чистих речовин у детандері."
"кріогенна система, моделювання, термодинамічні властивості, ККД детандера, ексергія."