Програмне забезпечення для ведення прийому спеціалістами лікарні

З приходом інтернету у людей з’явилась можливість не тільки користуватися існуючими сайтами але й створювати свої. В наш час це становиться на багато легшим ніж було раніше. Тому в інтернеті дуже велике різноманіття сервісів, які спрощують життя людини, а насамперед тих, хто надає послуги. Й веб-ресурси для лікарень не виключення. Вони допомагають зрозуміти, як просто керувати даними пацієнтів та зручніше надавати їм послуги.
Скляр І. Ю. Програмне забезпечення для ведення прийому спеціалістами лікарні / І. Ю. Скляр; наук. кер О. П. Соколова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді: зб. матеріалів XV Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнародною участю, Одеса 6-8 жовт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 305-306: рис.
Програмне забезпечення, медичні заклади, реформа медична