Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів

Вид. Бондаренко М. О.
Навчальний посібник призначений для закріплення теоретичного матеріалу та практичного його застосування при виконанні практичний робіт. Кожна практична робота містить інструкцію до виконання робіт, теоретичну частину, завдання для студентів та таблиці варіантів індивідуальних завдань. Посібник містить додатки з довідковими матеріалами.
Рябцева, Світлана Василівна. Матеріалознавство і технологія конструкційних матеріалів : навч. посіб. для викон. практ. занять та самост. робіт студентів / С. В. Рябцева ; Механіко технол. коледж, Одес. нац. акад. харч. технологій. — Одеса : Вид. Бондаренко М. О., 2019. — 116 с.
метали і сплави, будова та властивості, залізо-цементит, сталь, чавун, мікроструктура, кольорові сплави, тверді сплави