Забезпечення ефективного менеджменту персоналу в сучасних умовах діяльності ЗВО

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра менеджменту і логістики
Актуальність теми обумовлена потребою правильного управління персоналом в умовах кризи, нестабільності ринкової економіки, воєнного стану що допоможе знизити ризик скорочення кадрів, запровадження нових інструментів розвитку співробітників, скорочення витрат на вирішення конфліктів та підвищення ефективності праці працівників закладу вищої освіти, що в результаті сприятиме збільшенню прибутку. У першому розділі «Теоретичні аспекти ефективного менеджменту персоналу» визначено сутність управління персоналом та розібрані основні теорії та погляди на ефективний менеджмент персоналу, а також функції. У другому розділу« Менеджмент персоналу ННІПЕІМ ім.Г.Е. ВЕЙНШТЕЙНА» проаналізовано діяльність ОНТУ загалом та інституту ім. Вейнштейна окремо, проведені оцінка ефективності управлінських рішень та аналіз впливу управлінських рішень на результати діяльності ЗВО. У третьому розділі «Рекомендації для підвищення ефективності персоналу ННІПЕІМ ім. Г.Е.ВЕЙНШТЕЙНА» запропоновані та розроблені заходи для підвищення ефективності менеджменту персоналу, проведена оцінка ефективності запропонованих заходів. Кваліфікаційна робота магістра містить 94 сторінки, 32 таблиці, 8 рисунків. Перелік посилань нараховує 45 найменування.
управління персоналом, персонал, управління трудовими конфліктами, заклад вищої освіти
Зібрання