Участь у конкурсах та конференціях як технологія самостійної навчальної роботи

Модель сучасного освітнього процесу – це певні субнапрямки в межах певної спеціальності, що об’єднують навколо викладача ініціативну групу студентів. За умов доступності великої кількості інформації та вмінь студентів знаходити її, роль викладача лише як транслятора є досить застарілою. Сформувати необхідні компетенції можливо шляхом навчання студентів мислити вільно, без обмежуючих стереотипів.
Голубьонкова, О.О. Участь у конкурсах та конференціях як технологія самостійної навчальної роботи / О.О. Голубьонкова, М.Г. Брайко // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 45-46.
самостійна навчальна робота, самостійна робота студентів, освітній процес, навчання студентів