Дипломний проект – це кваліфікаційне навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання у вищому навчальному закладі. Дипломне проектування має комплексний характер і пов'язане з використанням набутих студентом знань, умінь та навичок зі спеціальних дисциплін.
Єгоров, Б.В. Аналіз дипломних проектів студентів спеціальності «Технології зберігання і переробки зерна» / Б.В. Єгоров, О.Є. Воєцька, А.В. Макаринська // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 163-165.
дипломний проект, вищі навчальні заклади, навчальний процес, підвищення якості навчання