Левчук Т. Г. Формування інформаційної компетентності у студентів із використанням різних форм та методів дослідницької роботи (на прикладах проведення семінарських занять з елементами аналізу архівних документів) / Т. Г. Левчук // Роль закладів фахової передвищої та професійної освіти в системі безперервної освіти : зб. тез та доп. VII наук.-метод. конф., Одеса, 25 берез. 2020 р. / Одес. техн. коледж ОНАХТ. – Одеса, 2020. – С. 45–47.
інформаційна компетентність, дослідницька робота, семінарські заняття, аналіз архівних документів