Доцільність створення екоглемпінгів на півдні України

Українські глемпінги розповсюджені по всій території країни. Вони дивують не лише широтою послуг та комфорту, а й особливостями екстер’єру та внутрішнього ди зайну. Можемо ознайомитись як із прозорими номерами-капсулами у сучасному стилі, так і з стильними афреймами та комфортними наметами. Кожен номер-будиночок є самостійним у опаленні, електроенергії та водопостачанні. Обов’язково виконуються всі вимоги та в наявності складові звичного номера.
Желяско Н. К. Доцільність створення екоглемпінгів на півдні України / Н. К. Желяско, Ю. О. Халілова-Чуваєва, О. М. Коротич // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 12- 14: табл. – Бібліогр.: 4 назв.
кемпінг, екологічність, глемпінг, номери-капсули